PORTFOLIO

OPINIE PACJENTÓW

Wizyta 29.12.2021 przebiegła zgodnie z planem, leczenie omówione przed rozpoczęciem zabiegu, poinformowano mnie o kosztach leczenia. W tym przypadku do wymiany było zużyte już wypełnienie zęba, więc wizyta nie była konieczna. Dodatkowo sugestia o braku konieczności użycia znieczulenia do zabiegu okazała się właściwa i nawet nie odczułem dyskomfortu podczas wiercenia. Gorąco polecam Panią Doktor, leczę się u Niej od lat, jest bardzo empatyczna i za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi co widać i słychać w tonie jej wypowiedzi.

Jan M.

Pani doktor bardzo uprzejma, zawsze szczegółowo omawia problem i metody leczenia, proponuje różne rozwiązania. Na problem patrzy holistycznie, biorąc pod uwagę różne przyczyny ale też możliwości pacjenta w zastosowaniu danych metod leczenia. Widać, że na bieżąco aktualizuje wiedzę, zna różne leki i preparaty, które może zaproponować pacjentowi. Do tego jest miła, zagaduje aby pacjent nie czuł zbyt dużego stresu związanego z wizytą. Korzystam z opieki Pani doktor od kilku lat i nie zamierzam zmieniać lekarza stomatologa. Polecam całym sercem i dla dzieci, i dla dorosłych :)

I.K-M

Pani Justyna uratowała mojemu synowi niejeden ząb, ale przede wszystkim sprawiła, że już nie boi się panicznie każdej wizyty. Po przejściach spowodowanych wypadkiem i leczeniu „na siłę” u innego stomatologa, syn nie chciał nawet usiąść w fotelu, wobec czego pani Justyna wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością, chęcią współpracy i po prostu przyjaznym podejściem. Jest uważna, wybiega w przyszłość, co pozwala lepiej zaplanować leczenie, ale i uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Zdecydowanie i szczerze polecamy Panią Justynę!

Magda

STOMATOLOGIA

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

OPINIE PACJENTÓW

Pani doktor jest profesjonalna, komunikatywna, potrafi stworzyć atmosferę, dzięki której pacjent czuje się swobodnie. Mój syn był zachwycony wizytą. Na koniec otrzymał niespodziankę, którą sam mógł sobie wybrać. Ja też leczyłam już zęby u Pani doktor, po latach postanowiłam wrócić (lecząc zęby gdzie indziej, czego żałuję), bo warto. Pani doktor wszystko tłumaczy, słucha uważnie, odpowiada na każde pytanie, nie stwarza poczucia pośpiechu. Gabinet znajduje się w miejscu, gdzie łatwo można zaparkować, w środku jest przyjemnie, jest nawet kącik dla dzieci, oczywiście toaleta. Przy wejściu powita Państwa miła Pani rejestratorka.

Amelia M.


Wspaniała lekarka, świetne podejście do dzieci, szczegółowo wszystko tłumaczy i sprawia, że dziecko nie stresuje się na fotelu stomatologicznym. Polecam!

MK


Leczę zęby u dr Justyny już wiele lat. Jak najbardziej polecam najlepszy stomatolog! :)

AK


Pani Justyna, jako jedyna dentystka dotarła do mojego syna i dzięki niej on przestał bać się dentysty.

Monika

W pełni mogę zarekomendowac Panią doktor również jako dorosły pacjent. Miałem kanałowe leczenie i trochę się obawiałem przed wizyta jak to będzie. Poszło super sprawnie i bezbolesnie ;)

Paweł B


Dzięki dr Meisel-Denes wiemy, że wizyta u dentysty nie musi być traumatycznym przeżyciem. Najwspanialsza stomatolog dziecięca (i nie tylko). Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, prowadzi dialog z małym pacjentem - traktuje go podmiotowo!

Leczenie na 5 Polecam z całego serca Panią Doktor

M&M

MEDYCYNA ESTETYCZNA

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO