TWORZYMY
CALMAMED

Zapraszamy do nowo otwartych gabinetów stomatologicznych CALMAMED, gdzie doświadczeni lekarze świadczą kompleksowe usługi. 

Nasza oferta opieki zdrowotnej jamy ustnej została stworzona z myślą o Twoim komforcie i najlepszych standardach opieki medycznej. 

Nazwa jest połączeniem słów:  „calma” (spokój, cisza, spokojny) oraz  „med” (skrót od  „medycyna”). Powstałe słowo ma sugerować spokojne podejście do pacjenta. Pozytywne opinie pacjentów mogą to potwierdzić.

LEKARZE

Justyna Meisel-Denes
Lekarz dentysta
specjalista stomatologii dziecięcej

Studia ukończyłam w 2006 r. na AM w Lublinie. Wiosną 2014 zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologii Dziecięcej.

W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem pacjentów dorosłych jak i najmłodszych.

Leczenie dzieci jest dla mnie zarówno przyjemnością jak i za każdym razem wyzwaniem, oraz daje dużo satysfakcji.

Do leczenia pacjentów dorosłych podchodzę kompleksowo. Zajmuję się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, leczeniem protetycznym i chirurgicznym. Praca jest moją pasją, dlatego stale się dokształcam, biorąc udział w szkoleniach i uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Jacek Liss
Lekarz dentysta
specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończył Akademię Medyczną im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologcznym w 2005 roku. W latach 2005-2006 odbył staże podyplomowe w specjalistycznych przychodniach stomatologicznych.

W 2007 roku otworzył własną praktykę stomatologiczną. Rok 2007 zaowocował również licznymi kursami i szkoleniami z zakresu implantologii i implantoprotetyki. m.in. podstawowy i zaawansowany kurs implantologiczny w klinice dr Śliwowskiego w Duseldorfie W roku 2007 rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej i pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, którą kontynuował do roku 2012. W międzyczasie uczestniczył w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie zapalony narciarz i miłośnik kolarstwa górskiego. Plany na przyszłość – rozwój i pogłębianie wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii twarzy.

www.dental-practice.pl

Bartosz Byczko
Lekarz dentysta

Absolwent kierunku Lekarsko-Stomatologicznego oraz student kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką, chirurgią oraz endodoncją. 

Dzięki szerokim spektrum zainteresowań, patrzy na pacjenta holistycznie, uwzględniając zebrane informacje w tworzeniu dostosowanego indywidualnie do potrzeb planu leczenia. 

Aby zapewnić swoim Pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach,kongresach i kursach.

PERSONEL MEDYCZNY

Anna Cisło-Kołodziej
Asystentka, higienistka

Pracę w gabinecie rozpoczęłam w 2006. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, pogłębiam również wiedzę z zakresu zarządzania placówką medyczną poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach. Aktualnie kończę naukę na kierunku technik elektroradiolog.

Wykonywana praca daje mi bardzo dużą satysfakcję. Podczas higienizacji, stawiam na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Prywatnie bardzo lubię podróże w różne zakątki świata, stawiam je na równi z zamiłowaniem do sportu i motoryzacji.

RECEPCJA

Klaudia Radolińska
Rejestratorka medyczna


Swoją przygodę ze służbą zdrowia rozpoczęłam zaraz po szkole średniej. Od ponad 5 lat współpracuję z gabinetami stomatologicznymi. 


Na co dzień zajmuję się organizacją pracy gabinetu oraz kontaktem z Państwem. Sprawuję pieczę nad dokumentacją medyczną oraz dbam o sprawny obieg informacji. 


Nic nie cieszy mnie tak bardzo jak usatysfakcjonowany pacjent i gładko przeprowadzony plan leczenia. 

WSPÓŁPRACA

Nina i Szymon Chojnowscy
www.chojnowscy.pl